CEBECİ KIZ YURDU

Asude Kız Öğrenci Yurdu

ANKARA,İSTANBUL VE KOCAELİ’NDE 25 YILDIR ÖZEL EĞİTİM SEKTÖRÜNDE FAALİYET GÖSTEREN FİRMAMIZ 2014 YILINDAN İTİBAREN ANKARA CEBECİ’DE BULUNAN ASUDE KIZ YURDUNUN İŞLETMECİLİĞİNİ YÜRÜTMEYE BAŞLAMIŞTIR.KALİTE VE GÜVENDEN TAVİZ VERMEYEN YURDUMUZ ÖĞRENCİLERİMİZİN EĞİTİM SÜREÇLERİNDE BARINMA KONUSUNDA İHTİYAÇ DUYDUKLARI TÜM GEREKSİNİMLERİNİ KARŞILAYACAK DONANIMA SAHİPTİR.MERKEZİ KONUMU İLE BİR ÇOK OKULA YÜRÜME MESAFESİNDE OLUŞU VE ULAŞIM VASITALARINA YAKINLIĞI İLE ÖĞRENCİLERİMİZİN ZAMAN KAYBINI EN AZA İNDİRMEKTEDİR.

Yurdumuz herhangi bir topluluk, dernek, vakıf olmayıp özel şahıs kuruluşudur. Binamız; Öğrenci Yurtları Yönetmeliği, Yangından Korunma Yönetmeliği, Deprem Yönetmeliği ve diğer standart yönetmeliklere uygun olarak inşaa edilmiştir.

Binamızda; asansör, yangın merdiveni, bağımsız mutfak bacası, jeneratör, hidrofor, çift su deposu, kombili kat kaloriferi, gaz ve duman dedektörleri, mantolama, teraslar, bahçe, güvenlik, kamera sistemi mevcuttur. Binamız 8 kattan oluşmakta bunun 5 katı yatakhane, 3 katı ise ortak alanlardan oluşmaktadır.

Konum olarak çok merkezidir. Yurdumuzda kullanılan metal, ahşap, kumaş, perde vs. tüm ürünler yeni antibakteriyel TSE ve CE Kalite belgeli ürünlerdir.

ONLINE KAYIT OL