11.05.2021

Hacettepe Diş Hekimliği Yakını Kız Yurdu

Sunduğu hizmetler ile birçok üniversite öğrencisinin tercihi olan ve birçok kişi tarafından da tavsiye edilen özel kız öğrenci yurdumuz, misafirlerine birçok farklı ve ayrıcalıklı hizmetler sunmaktadır. Hacettepe yakını özel kız yurtları arasında adı en çok duyulan yurtlardan olan kız öğrenci yurdumuz, özellikle de Hacettepe’deki öğrenciler tarafından tercih edilmektedir.


Eğer sizde güvenli ve konforlu bir şekilde konaklamak ve okula kısa mesafeler ile ulaşmak istiyorsanız, yurdumuzu tercih edebilir ve hizmet alabilirsiniz.


Sunduğumuz Hizmetler Neler?
Birçok farklı ve ayrıcalıklı hizmeti bulunan Hacettepe diş hekimliği yakını kız yurdu işletmemiz, her misafirini ekstra ilgi ve özen göstermekte ve tüm hizmetlerini sunmaktadır. Bu yüzden de yurdumuz çoğu Hacettepelinin tercihi olmakta ve birçoğu tarafından da tavsiye edilmektedir.


İşte yurdumuzun sunduğu bazı hizmetler:
7/24 sıcak su,
Konforlu ve kullanışlı mobilyalar,
Yüksek hızlı ve sınırsız Wİ-Fİ,
Sık ve düzenli temizlik & dezenfekte,
Çeşitli ve zengin içerikli yemekler,
Yüksek güvenlik.


Ayrıca bu listedekilerin yanı sıra daha birçok hizmetimiz bulunmaktadır. Sizde bu hizmetlerden yararlanmak ve misafirimiz olmak için bizimle iletişime geçebilir ve kayıt yaptırabilirsiniz.


Kaliteli ve Güvenilir Konaklama
Misafirlerini bir müşteriden ziyade, bir yakını gibi gören ve buna göre muamele eden öğrenci yurdumuz, sunduğu konforlu hizmetlerin yanı sıra güvende temin etmektedir. 7/24 aktif kamera sistemi ile birlikte güvenlik birimine de sahip olan yurdumuz, bu yüzden her an güvenli ve rahattır.


Güvenli konaklama için dizayn edilmiş olan öğrenci yurdumuz, ayrıca özel hayatınızı rahat bir şekilde yaşayabilmeniz için düzenlenmiştir. Böylelikle hiç bir sorun yaşamadan, istediğiniz süre boyunca yurdumuzda konaklayabilir ve öğrencilik döneminizi konfor içerisinde geçirebilirsiniz.


Sağlıklı ve Besleyici Öğünler
Kız öğrenci yurdumuz daima misafirlerini düşünerek hizmet vermekte ve tüm hizmetlerini de bu doğrultuda düzenlemektedir. Yurdumuzun düzenlediği ve misafirlerine sunduğu bir diğer hizmet ise yemeklerdir.


Yurdumuzda sunulan tüm yemekler profesyonel ve deneyimli personeller tarafından imal edilmekte ve steril koşullarda pişirilmektedir. Ayrıca tüm besinler, ortalama bir öğrencinin günlük ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde oluşturulmakta ve buna göre hazırlanmaktadır. Bu da öğrencilerin daha sağlıklı ve daha zinde olmasına imkan tanımaktadır.


Ayrıca steril koşullarda imal edilmelerinin yanı sıra, steril bir şekilde tüketilebilmeleri için de ayarlanmakta ve aynı şekilde yemek bölümü de buna göre düzenlenmektedir. Bu da misafirlere çok daha güvenli ve sağlıklı bir ortam sağlamaktadır.


Düzenli ve Profesyonel Temizlik
Başta toplu kullanım alanları olmak üzere, yurdun tamamı profesyonel temizlikçiler tarafından düzenli olarak temizlenmekte ve hastalıklara karşı belirli aralıklarla dezenfekte edilmektedir. Bu da öğrencilerin sağlıklarını korumalarına yardımcı olmakta ve olası hastalıkların önüne geçmektedir.
Ayrıca sadece ortak kullanım alanları değil, öğrencilerin yatakları da düzenli olarak temizlenmekte ve nevresimleri değiştirilmektedir. Bu da çok daha steril ve rahat bir ortam sunmaktadır.


Rahat ve Kullanışlı Yataklar
Misafirlerinin rahat ve konforlu bir gece geçirmeleri amacıyla hazırlanan yataklar, tamamen ortopediktir. Bu da misafirlerin rahat ve derin bir gece uykusu almalarına imkan tanımaktadır.


Ayrıca öğrencilere sunulan yatakların tamamı düzenli aralıklar ile temizlenmekte ve dezenfekte edilerek nevresimleri değiştirilmektedir. Bu da öğrencilere çok daha rahat bir ortam sunmaktadır.


Sınırsız ve Yüksek Hızlı İnternet
Yurdumuzun her noktasından bağlanabileceğiniz, gelişmiş bir İnternet alt yapımız bulunmaktadır. Bu da size kesintisiz ve yüksek hızlı bir şekilde İnternet’e bağlanma imkanı tanımakta ve tüm işlerinizi halletmenize yardımcı olmaktadır.


İster bilgisayar üzerinden, isterseniz tablet cihazlarınız üzerinden, isterseniz de cep telefonunuz üzerinden Wİ-Fİ ağımıza bağlanabilir, kesintisiz ve yüksek hızlı İnternet’in tadını çıkarabilirsiniz.


İhtiyacınız Olan Her Şey
Hacettepe’ye yakın kız yurdu olarak bilinen kız öğrenci yurdumuz, ihtiyacınız olan tüm her şeye kolaylıkla ulaşmanızı sağlayacak şekilde dizayn edilmiştir. Ayrıca tüm odalar da öğrencilerin ihtiyaç duyduğu mobilya ve materyaller ile donatılmış ve sunulmuştur.


Bu sayede konaklama süreniz boyunca sıkıntı yaşamayacak ve konforlu bir deneyim elde edeceksiniz.


Kolay Ulaşım İmkanı

Hacettepe diş fakültesine yakın olan kız öğrenci yurdumuz, birçok farklı ulaşım aracı ile şehrin çoğu noktasına da yakındır. Bu sayede vakit kaybetmeksizin istediğiniz yere ulaşabileceğiniz bir noktada bulunan yurdumuz, okula yakın olduğu için de size zaman kazandırmaktadır.
İster otobüs ile, ister bisiklet ile, isterseniz de metro ile yurdumuza hızlı bir şekilde ulaşabilir ve konaklayabilirsiniz.


Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?
Bizi tercih etmeniz için birçok farklı sebebimiz bulunuyor. Bu sebeplerden ilki, hiç şüphesiz Hacettepe kız öğrenci yurduna yakın oluşumuz. Bunun yanı sıra sunduğumuz hizmetlerin kalitesi ve çeşitliliği ile de tavsiye ediliyoruz. Diğer birçok misafirimiz gibi sizde bizi deneyimleyebilir ve çok daha rahat bir öğrencilik geçirebilirsiniz. Üstelik tüm hizmetlerimizden oldukça uygun fiyatlar ile faydalanabilir ve kafanız rahat bir şekilde okulunuza odaklanabilirsiniz. Eğer sizde yurdumuzda kalmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilir, bilgi alarak başvuruda bulunabilirsiniz.